UŽIVO! ŽELEZNIČAR – ZVEZDA: Mijatović za preokret u Pančevu, Zvezdino dete spašava šampiona!

ŽELEZNIČAR – CRVENA ZVEZDA  1:2

Drugo poluvreme:

90. minut – Meč je produžen za tri minuta.

84. minut – Železničar je krenuo ofanzivnije, Pančevci viš nemaju šta da izgube.

79. minutu- Nova izmena u Zvezdi, ušao je Hvang umesto Lučića

77. minut – Kakva prilika za Železničar, Šušnjar se spetljao na tri metra od gola Popovića

76. minut – GOL, 1:2, MIJATOVIĆ! Sjajno je reagovao mladi golgeter nakon centaršuta Kange iz prekida sa desne strane.

74. minut – Železničar opasan iz kontre, šutirao je Lakićević iz daljine, pravo u Popovića

72. minutu – Velika prilika za Ivanića nakon kombinacije sa Bukarijem, ponovo je bio neprecizan.

69. minut – Bukari šutira sa ivice šesnaesterca, pravo u Živkovića.

65. minut – Nakon odličnog centaršuta Nedeljkovića, Mijatović šutira precizno glavno, Živković paradomm sprečava pogodak.

61. minut- GOL , 1:1, IVANIĆ! Nakon dobre kombinacije crveno-belih lopta dolazi do usamljenog Ivanića koji rutinski vara Živkovića.

59. minut – Dobar udarac Lazara Nikolića iz daljine, brani Živković.

57. minut – Velika prilika za Ivanića, šutirao je preko gola iz izgledne situacije.

54. minut – U igri su Ivanić i Bukari, umesto Kangve i Kataija.

47. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Mijatović je zapretio golu domaće ekipe, već na startu drugog dela igre, samo što je ušao u igru. Ipak, lopta je otišla preko gola.

46. minut – Izašli su iz Igre Šerif Endiaje i Milan Rodić, a na terenu su Lazar Nikolić i Jovan Mijatović.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!