UŽIVO! BUDUĆNOST – ZVEZDA: Crveno – beli RAZBIJENI u Podgorici, domaćin pred VELIKOM pobedom!

Uživo: Budućnost – Crvena zvezda

TOK MEČA:

Četvrta četvrtina:

35. minut – Kamenjaš zakucava iz kontre68:55.

34. minut – Neverovatna serija promašaja igrača Zvezde, naročito Miloša Teodosića

32. minut – Teodosić je napravio tri vezane lične greške. Mekgi siguran sa penala 65:55.

31. minut – Pogađa Teodosić nakon prodora59:53. Mekgi vraća i to trojkom 52:43. Nedović lako poentira 62:55.

Treća četvrtina:

30. minut – Pogađa Smart iz teške pozicije. 59:51 na kraju treće četrtine.

29. minut- Kamenjaš vraća dvocifrenu prednost domaćinu 59:49.

28. minut – Mekgi pogađa za dva. Gedraitis polovičan sa penala. Mitrović novi poeni 57:49.

27. minut – Gedraitis poentira na asitenciju Mitrovića 54:46.

26. minut – Meč je nastavljen, pogodio je Teodosić 54:44.

– Petar Popović kapiten Podgoričana moli navijače Budućnosti da ne ubacuju ništa na parket.

Prekid utakmice u Morači, navijači Budućnosti su gađali Hangu!

25. minut – Jogi Ferel ne greši 51:42. A onda nakon lošeg napada Zvezde pogađa i za tri 54:42. Sferopulos traži tajm – aut.

24. minut – MIhailov postiže prve poene za domaćina u nastavku, trojka. Mitrović sjajan na ovom meču 49:42.

23. minut – Pogađa Nedović iz kontre 46:40.Žakelj traži tajm-aut.

22. minut – Zakucavanje Bolomboja 46:38.

Nakon izjednačene prve četvrtine. Budućnost je sjajnom serijom počekom druge deonice stigla do +13 31:18.

Tu prednost je održavala do poluvremena i otišla sa dvocifrenom prednosću na odmor 46:36.

Druga četvrtina:

20. minut – Završeno je prvo poluvreme Budućnost ima dvocifrenu prednost 46:36.

19. minut – Mitrović raspoložen, pogađa iz reketa, njegov deveti poen 41:29. Makondu polovičan sa penala 42:29. Ferel sa jedne, Nedović sa druge 44:33.

18. minut – Jogi Ferel pogađa za dva. Budućnost ima maksimalnih +14. Sferopulos ponovo traži tajm-aut 39:25. Mitrović lepo poentira 39:27. Sjajna akcija Budućnosti i zakucavanje Slavkovića 41:27.

17. minut- Fantastična asistencija Rajta za Džonsa 35:25.

16. minut – Mekinli Rajt krade loptu i pogađa iz kontre. Jago siguran sa penala 33:25.

14. minut – Nedović prekida seriju Budućnosti 31:20. Potom Boloomboj za tri 31:23.

13. minut – Budućnost u seriji 31:18.

12. minut – Novo zakucavanje Kamenjaša29:18. Sferopulos traži tajm-aut

11. minut – Fantastična akcija i zakucavanje Kamenjaša 24:18. Potom i Frimen za tri raste prednost domaćina 27:18.

četvrtina:

10. minut – Rajt pogađa flouter uz faul 20:18. Sporna odluka sudija Javora i Peteka delovalo je da je faul bio pre šuta Amerikanca. Rajt ponovo pogađa za kraj prve četvrtine 22:18.

8. minut – Rajt pogađa sa distance. Teodosić fauliran za tri. Pogađa dva puta 17:16. Teodosić ponovo pogađa sa penala 17:18.

7. minut – Mihailović pogađa za tri. Bolomboj još jednom zakucava na asistenciju Teodosića15:14.

6. minut – Serija zakucavanja, Bolomboj i Mitrović za Zvezdu, Slavković za Budućnost 12:12.

5. minut – Mitrović promašuje dva zicera. Slavković kažnjava zakucavanjem 10:12

4. minut – Jago nakon prodora pogađa uz faul8:8.

3. minut – Slavković je promašio oba slobodna bacanja. Nedović pogađa iz teške pozicije 8:5.

2. minut – Luka Mitrović pogađa uz faul. Džons sa druge strane 8:3.

1. minut – Džons i Ferel sa dve trojke otvaraju meč 6:0.

1. minut – Utakmica je počela.