(UŽIVO) PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA: Ludnica u Humskoj! Crveno-beli se vraćaju – Šerif zatresao mrežu domaćina!

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde igraju 171. večiti derbi u okviru zaostalog 9. kola Superlige Srbije.

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA 2:1

TOK MEČA

2. POLUVREME

90. minut – Žuti karton za Nikolića posle oštrog starta nad Kangom! Igraće se još sedam minuta!

87. minut – KAKVA ŠANSA ZA PARTIZAN! Nikolić je bio sam pred golom, pokušao da lobuje Glazera, ali nije imao sreće. Inače, bio je u ofsajdu, tako da gol svakako ne bi bio priznat.

85. minut – ŠANSA ZA GOSTE I PONIŠTEN GOL!Kanga je snažno šutirao, Jovanović je odbranio, ali je lopta stigla do Mijatovića kojem je zbog ofsajda ponovo poništen gol! Ostaje 2:1 za Partizan!

80. minut – IZMENA KOD PARTIZANA: Kalulu izlazi, a ulazi Nikolić.

79. minut – KAKVA ŠANSA ZA ZVEZDU!

75. minut – Šutirao je Katai, ali je bio u ofsajdu!

71. minut – GOL! Zvezda se vraća – Endijaj postigao prvi gol u domaćem šampionatu!

69. minut – IZMENA KOD PARTIZANA: Natho izlazi, u igri je Severina.

68. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Crveno-beli odmah žestoko uzvraćaju!

67. minut – GOL! Saldanja duplirao vođstvo!

66. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Kosta Nedeljković ide van, u igri je Endijaj

65. minut – SJAJNA PRILIKA ZA DOMAĆE! Antić je šutirao, ali je Dragović i ovaj udarac uspešno izblokirao!

62. minut – PRILIKA ZA ZVEZDU! Šutirao je Katai, udarac je bio nekontrolisan i lopta završava visoko iznad gola.

57. minut – KAKVA ŠANSA ZA PARTIZAN! Saldanja je dodao do Zahida koji je bio na samo metar od gola Glazera, ali je Dragović sjajno reagovao i kada su svi već videli loptu u mrežu, ispucao je van terena.

56. minut – ŠANSA ZA PARTIZAN! Kalulu je dodao do Saldanje, on je pronašao Zahida koji je jako šutirao, ali je lopta optišla pored gola!

54. minut – ZVEZDA PRETI! Hvang dvojicu igrača Partizana „okrenuo“, pa snažno šutirao ka golu crno-belih, ali ispostaviće se da Jovanović nije imao težak zadatak!

50. minut – Meč je nastavljen!

47. minut – PREKID! Navijači Crvene zvezde napravili su bakljadu čiji je dim prekrio ceo stadion u Humskoj, te uslovi za igru za sada ne postoje!

46. minut – DVOSTRUKA IZMENA KOD ZVEZDE: Olajinka i Mijailović idu na klupu, a na terenu su Kanga i Lučić.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

1. POLUVREME

45+3. minut – Kraj prvog poluvremena!

45. minut – Igraće se još tri minuta!

43. minut – Žuti karton za klupu Zvezde!

41. minut – GOL! Natho pogodio mrežu Glazera!

40. minut – BIĆE PENAL ZA PARTIZAN!

38. minut – PENAL ZA PARTIZAN? Prekršaj u šesnaestercu Omrija Glazera! Partizan traži penal, a sudija Minaković prilazi da gleda spornu situaciju – Rodić je uklizao Stojkoviću!

36. minut – NOVA ŠANSA ZA ZVEZDU! Bukari je šutirao sa desne strane, ali je lopta završila pored stative!

34. minut – Mijatović je šutirao iz teške pozicije, Jovanović uspešno hvata tu loptu – mada i nije imao težak zadatak.

31. minut – KAKVA ŠANSA ZA ZVEZDU! Uspeli su crno-beli da se izvuku! Prvo je šutirao Katai, reagovao je Ilić, pa opet Katai, lopta je stigla do Olajinke, ali je Marković uspeo da je „počisti“. Ostaje 0:0 u Humskoj!

29. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Katai je bio u prilici, ali je Jovanović na vreme izašao i sprečio pogodak!

26. minut – GOL! Mijatović pogodio mrežu Jovanovića, ali je linijski sudija podigao zastavicu! Gledao se VAR koji je potvrdio ofsajd!

25. minut – PREKID! Hvang treba da izvede korner, ali ga navijači uporno gađaju petardama!

21. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Mijatović stiže do lopte, šutira u donji desni ugao, ali je taj udarac odbranio Jovanović.

18. minut – JOŠ JEDNA ŠANSA ZA PARTIZAN!Crno-beli su baš pritisli goste, sada je Saldanja bio u prilici, ali je Glazer opet spasio crveno-bele.

17. minut – ŠANSA ZA PARTIZAN! Kalulu je sa desne strane asistirao Nathu koji je sa nekih 20-tak metara snažno šutirao, ali neprecizno – lopta je završila pored gola!

15. minut – PARTIZAN PRETI! Natho je uspeo da prođe pored nekoliko igrača Zvezde po desnoj srani, našao je ugao, šutirao, ali Glazer brani.

13. minut – AGRESIVNA IGRA OBA TIMA!Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde sve vreme igraju na ivici tuče, vodi se žestoka borba, ali konkretnih šansi do sada nema – samo par nepreciznih pokušaja.

9. minut – BESPOŠTEDNA BORBA NA TERENU! Poslednje upozorenje od strane sudije za Hvanga posle prekršaja nad Markovićem!

4. minut – JOŠ JEDAN PREKID! Ovog puta za Partizan, Natho se namešta na centaršut, ali posle svega, samo je Zahid uspeo da izbori korner.

1. minut – ŽESTOKO OD PRVOG SEKUNDA! Prvi sekundi meča tek što su krenuli, mladi Stjepanović pravi prekršaj nad Hvangom koji je ostao da leži na travi. Sledi slobodan udarac, Hvang šutira, ali je njegov pokušaj izblokiran!

18.00 – Sudija Nenad Minaković označio je početak meča!