PARTIZAN – ZVEZDA, crno-beli žele da dupliraju prednost, crveno-beli jure brejk! Velika borba od starta

PARTIZAN – ZVEZDA 15:12

TOK MEČA:

Prva četvrtina:

6. minut – Mitrović pogađa iz reketa, pa Smailagić nakon sjajnog proigravanja Madara15:12

5. minut – Trojka Kampaca nakon tri pokušaja Zvezde za tri, 13:10

4. minut – Naneli pogađa za tri 11:7

3. minut – Pogađa Bentil iz ofanzivnog skoka, Ledej trojka, pa Kampaco uz faul, promašuje bacanje 8:7

2. minut – Nedović pogađa trojku 5:3

1. minut – Smailagić pogađa uz faul, 3:0, pa potom još jednom sjajna finta 5:0

1. minut – Utakmica je počela

Igrači su izašli na zagrevanje

Košarkaši Partizana dočekuju Crvenu zvezdu u drugoj utakmici finala plej-ofa ABA lige.

Partizan vodi 1:0 u seriji, pošto je prvi meč dobio rezultatom 88:80, takođe na svom terenu.

Trener Partizana Željko Obradović očekuje težak meč i još jednom uputio apel navijačima da sve protekne u fer i sportskom tonu.

Izuzetno važna utakmica, moramo da probamo da odbranimo domaći teren, pozivam navijače Partizana da još jednom napravimo atmosferu kakvu su napravili na poslednjoj utakmici, da sve protekne u fer i sportskoj atmosferi i da svi kao posle prvog meča pričamo samo o košarci

Sa druge strane Duška Ivanovića ne napušta optimizam uprkos loše igre i poraza u prvom meču.

“ Ništa se nije promenilo. Sada sto posto siguran da ćemo pobediti na kraju“, rekao je trener Crvene zvezde, prenosi Kurir.

Utakmica se igra u „Beogradskoj Areni“ sa početkom u 20 časova.