UŽIVO, CEDEVITA – PARTIZAN: Parnom valjku preti KATASTROFA, domaćini imaju +13 pred poslednju četvrtinu!

Danas od 18 časova, košarkaši Partizana će u Stožicama odmeriti snage protiv Cedevita Olimpije u okviru druge utakmice polufinalne serije ABA lige.

Uživo,

Cedevita Olimpija – Partizan: 73:60

Tok utakmice:

Treća četvrtina:

Završena je treća četvrtina!

30. minut – Mulalić je pogodio trojku pod faulom, da bi potom promašio slobodno bacanje! Posle lošeg napada Partizana, Rebec pogađa i sada Cedevita ima velikih +14

29. minut – Jeremić je prošao sa poludistance, ali je Alibegović naleteo na tu loptu i posle ofanzivnog skoka doneo svojoj ekipi bitne poene 65:56

28. minut – Naneli je ostao sam na trojci i pogodio 58:56

27. minut – Konačno laki poeni za Matijasa Lesora 58:53

25. minut – Edo Murić je trojkom iz velike udaljenosti odbio nalet košarkaša Partizana, domaći tim vodi rezultatom 56:51

Partizan, Cedevita Olimpija

24. minut – Kevin Panter stiže do novih poena posle sjajne kontre, crno-beli su spustili na -3

23. minut – Dragić na fenomenalan način prekida mini seriju Parnog valjka 53:46

22. minut – Panter poentira posle solo prodora, kapiten Partizana na svom kontu ima 12 poena

21. minut – Jam Madar postiže trojku na isteku napada 51:44

Druga četvrtina:

Završeno je prvo poluvreme!

20. minut – Alibegović postiže poene posle ofanzivnog skoka, i to uz faul Lesora 50:41 Pogodio je i dodatno slobodno bacanje, Cedevita prvi put vodi dvocifrenom razlikom 51:41

19. minut – Egzum donosi vrlo bitne poene ta svoj tim 42:40 Na drugoj strani Ferel pogađa trojku, domaći tim vodi rezultatom 45:40

18. minut – Ponovo su košarkaši Partizana „zaspali“ u odbrani, što koristi Alibegović i zakucava za +4

17. minut – Lesor je promašio prvo, a pogodio drugo slobodno bacanje 38:38

Navijači Partizana pevaju „Kosovo je srce Srbije“!

16. minut – Omić je pogodio uz faul, a onda uspešno realizovao dodatno slobodno bacanje 36:37

15. minut – Egzum pogađa dva slobodna bacanja 33:37

14. minut – Panter u karakterističnom stilu postiže nove poene 31:33 Ponovo kapiten Partizana cepa mrežicu sa poludistance, trener domaćeg tima je zatražio tajm aut!

12. minut – Matković pogađa sa poludistance, onda Egzum poenitra na polaganju 31:28

11. minut – Laki poeni za Lesora posle sjajnog solo prodora 29:28

Prva četvrtina:

Završena je prva četvrtina!

10. minut – Matković zakucava posle sjajne akcije, a onda Egzum pogađa trojku sa pola terena u poslednjoj sekundi prve deonice 29:26

9. minut – Ferel pogađa veoma težak šut 22:23 Još jedna trojka za Marka Jeremića 25:23

8. minut – Dve vezane trojke za domaći tim, ovog puta Jeremić pogađa 19:21

7. minut – Ponovo Naneli cepa mrežicu van linije 6,75, ali na drugoj strani Dragić vraća trojku 16:21

Košarkaši Partizana imaju veliku podršku na današnjoj utakmici!

6. minut – Košarkaše Partizana služi šut na današnjoj utakmici, novu trojku je postigao Džejms Naneli 13:18

5. minut – Panter trojkom, prekida seriju Olimpije od 8:0, 13:15

4. minut – Mini serija domaćina 9:12

3. minut – Serija Partizana, Panter pogađa uz faul5:12

2. minut – Jeremić postiže trojku 5:3, vraća Smailagić istom merom 5:6

1. minut – Omić postiže prve poene na današnjem meču 2:0 Na drugoj strani Smailagić poenitra pod faulom, potom je dao i slobodno bacanje 2:3

Uoči meča:

Košarkaši Partizana stigli su do prednosti u polufinalnoj seriji ABA lige pošto su u prvoj utakmici pobedili Cedevita Olimpiju rezultatom 85:70.

Crno-beli žele da večeras reše posao i obezbede plasman u finale, gde je svoje mesto već obezbedila Crvena zvezda.