Napuštaju Elitu i odlaze na sud
U toku je emisija „Pitanja gledalaca“ voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje koje je bilo za Jovanu Tomić Matoru.
– Šta si zgrešila Bori pa te napada? – glasilo je pitanje.
– Ništa, ne odgovara mu to što smo rekli u odabranima – rekla je Matora.
– Ja sam se pokajao jer slušaju naše porodice. Danas je išla na sud, videću šta me je tužila i ja ću nju, a onda ćemo porodično da idemo – govorio je Bora.
– Dokle će trajati ove glupe igre sa Aneli i Lukom? Snimci kako se gledate su svuda po internetu – glasilo je pitanje.
– Glupost, ne zanima me posle svega – rekla je Anita.
– Ovo sa Aneli nije glupost, ne gledamo se i voleo bih da je nikad nisam video – govorio je Anđelo.
Detaljnije pogledajte u nastavku:
UDARNA VEST. RS (Kurir)