UČESNICI NAPUŠTAJU ELITU I ODLAZE HITNO NA SUD! Nekada bili najbolji prijatelji, a danas krvni suparnici: HAOS

Napuštaju Elitu i odlaze na sud

U toku je emisija „Pitanja gledalaca“ voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje koje je bilo za Jovanu Tomić Matoru.

– Šta si zgrešila Bori pa te napada? – glasilo je pitanje.

– Ništa, ne odgovara mu to što smo rekli u odabranima – rekla je Matora.

– Ja sam se pokajao jer slušaju naše porodice. Danas je išla na sud, videću šta me je tužila i ja ću nju, a onda ćemo porodično da idemo – govorio je Bora.

– Dokle će trajati ove glupe igre sa Aneli i Lukom? Snimci kako se gledate su svuda po internetu – glasilo je pitanje.

– Glupost, ne zanima me posle svega – rekla je Anita.

– Ovo sa Aneli nije glupost, ne gledamo se i voleo bih da je nikad nisam video – govorio je Anđelo.

Detaljnije pogledajte u nastavku:

UDARNA VEST. RS (Kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare