ENGLESKA – SLOVAČKA: Belignem spašava Engleze!

ENGLESKA – SLOVAČKA 1:1

Tok meča:

Drugo poluvreme:

90. minut – Šest minuta nade za Englesku i strepnje za Slovačku!

85. minut – Slobodan udarac za Engleze, centrirao je Foden, ali Dubravka ispucava!

84. minut – Eze menja Majnua. Sautgejt baca sve karte na napad, nema više vremena!

81. minut – Stativa! Deklan Rajs je raspalio po lopti, ali nije imao ni sreće!

78. minut – Velika prilika za Englesku, Kejn je šutirao glavom, ali pored gola!

77. minut – Novi žuti karton, ovog puta za Pekarika.

69. minut – Korner za Englesku, Foden je centrirao, ali bez opasnosti!

66. minut – Kol Palmer menja Kirana Tripijea. Saka je prešao na poziciju levog beka!

61. minut – Dvostruka izmena u Slovačkoj, Suslo menja Haraslina, Boženik umesto Streleca.

60. minut – Jako loš šut Fodena!

59. minut – Slobodan udarac za Englesku iz opasne pozicije. Fauliran je Mejnu na 18 metara od gola Dubravke. Idealna prilika za desnonogog izvođača!

57. minut – Mnogo bolje izgleda Engleska u drugom poluvremenu, napali su, ali još uvelk bez realizacije! Slovačka se odlično brani.

55. minut – Koliko sreće za Englesku. Pikford je istrčao, Strelec je šutirao u nebranjenu mrežu, ali pored gola!

52. minut – Kejn u sjajnoj prilici, ali mu je udarac blokiran! Pritisak Engleza na startu drugog dela.

50. minut – Foden je matirao Dubravku na asistenciju Tripijea, ali je VAR dosudio ofsajd!

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45. minut – Slobodan udarac za Englesku. Foden je centrirao, Dubravkao je izboksovao loptu. Mejnu je šutirao u nastavku akcije, ali je izblokiran! Korner izvodi Foden, Kejn promašuje volej.

45. minut – Žuti karton za Škrinjara zbog starta nad Belingemom!

44. minut – Potpuno bezidejna Engleska. Kombinuju na sredini terena, kao da oni imaju prednost.

38. minut – Slobodan udarac za Englesku. Centrirao je Foden, ali Lobotka odlično reaguje.

35. minut – Centrirao je Tripije, reaagovali su Slovaci ispred Kejna za novi korner. Ponovljen udarac iz ugla, ali i faul u napadu.

34. minut – Belingem je probio, šutirao levom nogom, ali je izblokiran. Korner za Englesku

32. minut – Napadaju reprezentativci Engleske, ali sve deluje smušeno, jalovo. Nešto ne funkcioniše u ovom timu, a ukoliko nastave ovako, smeši im se povratak u London!

25. minut – GOOOL, Šanc je matirao Pikforda!

23. minut – Englezi su tražili penal, Belingem je ubacio, Foden je srušen, ali nema kaznenog udarca. Korner za Englesku. Šutirao je Mejnu, ali preko gola.

17. minut – Žuti karton i za Belingema, oštro je startovao na Haraslina.

13. minut – Žuti karton za Kucku, sprečio je kontru protivnika.

12. minut – Kakva šansa za Slovačku, Haraslin je izašao sam ispred Pikforda, ali mu je šut izblokiran. Sterel je divno proinašao svog saigrača, a Engleska je imala mnogo sreće.

11. minut – Probudili su se Englezi, napali su, ali nemaju završni pas.

9. minut – Prilika za Engleze, Tripije je šutirao jako loše iz izgledne pozicije!

7. minut – Napali su Englezi, Slovačka se dobro brani, a Mejnu dobija žuti karton. Tek je sedmi minut meča, a Englezi već imaju dve javne opomene!

5. minut – Kakva prilika za Slovačku, Hancko je šutirao tik pored stative Pikforda!

4. minut – Opasno je bilo pred golom Engleske, ubačena lopta, Kucka je šutirao pored gola.

EURO 2024

4. minut – Prvi žuti karton na meču, Guehi je neoprezno startovao poosle loše povratne lopte. Problem za Engleze na samom startu.

3. minut – Oprezan start meča sa obe strane, igra se na sredini terena.

1. minut – Počela je utakmica u Gelzenkirhenu!