Reper Mihajlo Veruović Vojaž progovorio je o svojoj karijeri i tom prilikom istakao da je mnogo žrtve poneo zarad uspeha.
– Više ne postoji Mihajlo, sada postoji samo Vojaž, to je najveća žrtva, a najveća razlika je to što su oni crno i belo…Ovo je javni posao, svako ima mišljenje i može da ga iznese. Kada naučiš da nemaš emocije i da budeš jedna prazna konzerva, vrlo lako prođeš sve to…

– Za koga si ostao Mihajlo? – glasilo je pitanje za njega.
– Uvek ima neka kritika od strane porodice, ja to uvek poslušam i uzmem u obzir, ja sam odrastao momak. Porodica je jedino mesto gde zapravo imam sluha – rekao je Vojaž u „Premijeri“.
UDARNA VEST.rs(kurir)