LIGA KUP Lester šokirao „Enfild“ na startu, Arsenal poveo u malom londonskom derbiju

Ove srede u Engleskoj su na programu mečevi treće runde Liga kupa, a tokove ovih susreta možete ispratiti na lajv blogu Sportala sa početkom od 20:45.

Derbi dana svakako je meč između Njukasl junajteda i Mančester sitija, a zanimljivo će biti i na duelima Čelsija i Brajtona, Aston Vile i Evertona, kao i malom londonskom derbiju između Brentforda i Arsenala.

15′ – GOOOL 0:1, Džejms Garner! Onana je lepo proigrao Garnera u šesnaestercu Aston Vile, a ovaj rutinski završio akciju za vođstvo Karamela.

45’+2 – GOOOL 2:2,

36′ – GOOOOL 2:1, Arnor Sigurdson! Vraća Blekburn prednost u finišu prvog poluvremena!

18′ – GOOOL 1:1, Kalum Robinson! Nije se dugo čekao odgovor Blekburna koji je za pet minuta stigao do izjednačenja!

13′ – GOOOL 0:1, Džejk Garet! Vodi Kardif na „Evud parku“!

8′- GOOOL 0:1 – Ris Nelson! Uz dosta sreće lopta je stigla do Nelsona praktično u ravni penaltika, a ovaj preciznim udarcem donosi prednost Arsenalu!

50′ – GOOOL 1:0, Nikolas Džekson! Čelsi je konačno postigao gol, nakon 339 minuta!

12′ – GOOOL 1:0, Karlos Vinisijus! Poveo je Fulam na otvaranju meča sa Norvičem!