TSC pobedio i odložio Zvezdinu proslavu titule: Crveno-belima fali još jedan bod za pehar Superlige Srbije

Ekipa TSC-a iz Bačke Topole ostvarila je pobedu u Zaplanjskoj ulici protiv Voždovca, posle čega je odložila Zvezdinu proslavu titule barem za još jedno kolo – 1:2 (1:2).

Zvezdi će u prvom kolu plej-ofa protiv TSC-a biti dovoljan i remi kako bi potvrdili novu titulu šampiona. Ipak, sve je moglo da bude drugačije, da je danas ekipa iz Bačke Topole kiksnula na Voždovcu.

Poveo je Voždovac preko Teodorovića u 13. minutu utakmice, ali je onda usledio preokret TSC-a.

Prvo je Jovanović postigao gol za poravnanje u 22. minutu utakmice na dodvanje Ilića, da bi u 30. minutu bio viđen i najkomičniji detalj sa utakmice.

Golman Voždovca, Katić se pogiravao pred svojom gol-linijom, da bi nakon toga Ratkov prišao i prosledio loptu u mrežu, piše Telegraf.

Konačan rezultat postavio je Mirčevski duboko u nadoknadi vremena, u šestom minutu kada je iskoristio novi kiks golmana Katića, koji je izleteo u prazno i nije uspeo da se vrati.