PIKSIJEVA ŽELJA NASTAVLJA SA ODLIČNIM PARTIJAMA! Gol pao posle 25 sekundi! Luda utakmica i remi Udinezea i Sasuola (VIDEO)

Fudbaleri Udinezea i Sasuola odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 22. kola italijanske Serije A.

Posle 22 odigrana kola, Udineze je osmi na tabeli italijanskog šampionata sa 30 bodova, dok je Sasuolo na 15. poziciji sa šest bodova manje.

Sva četiri pogotka viđena su u prvom poluvremenu, a sve je počelo u prvom minutu kada je Destini Udogi doveo Udineze u vođstvo posle 25 sekundi igre.

Pet minuta kasnije izjednačio je Mateus Enrike, da bi novu prednost Udinezeu doneo Jaka Bijol u 28. minutu nakon asistencije Lazara Samardžića, želju Dragana Stojkovića Piksija za reprezentaciju Srbije.

Konačan rezulat je u prvom minutu sudijske nadoknade ;vremena autogolom postavio Neuen Peres.

Oba tima u narednom kolu Serije A očekuju teške utakmice – Udineze će gostovati Interu, dok će Sasuolo dočekati Napoli.