Fudbaleri Sampdorije neprestano tonu ka Seriji B, pošto su doživeli novi poraz i to na domaćem terenu od Udinezea rezultatom 1:0.
Ekipa Dejana Stankovića je u Đenovi u 19. kolu Serije A izgubila treći put zaredom, a ovaj poraz mogao bi posebno da zaboli srpskog stručnjaka, igrače i navijače Sampdorije.
Jedini gol na utakmici postigao je Holanđanin, Kingsli Ehizibue u 88. minutu, a da stvar bude još gora, njemu je za pogodak „asistirao“ fudbaler Sampdorije, Hari VInks, koji je nespretno reagovao u kaznenom prostoru, piše Kurir.
Ehizibue met de enige goal bij Samp tegen Udinese.pic.twitter.com/VoM8WXNp7M
— Lord of the Wins (@lordofthewins) January 22, 2023
Posle 19 utakmica, Sampdorija ima samo devet bodova i samo zahvaljujući činjenici da još nekoliko ekipa beleži katastrofalne rezultate, i dalje ima realne šanse za opstanak.
Međutim, nešto će morati drastično da se promeni kako bi se situacija okrenula.
Sampdorija je na 19. mestu sa tri boda manje od Verone. Sasuolo ima 16, a Salernitana i Specija po 18 bodova.
UDARNA VEST.rs