UDARNA VEST! Dejan Stanković podneo ostavku!

Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković podneo je ostavku.

Klub je iznenadnim saopštenjem na zvaničnom sajtu objavio da se Stanković već pozdravio sa svima u klubu, samo tri dana od eliminacije od Makabija iz Haife u plej-ofu za Ligu šampiona.

Dejan Stanković podneo ostavku Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava javnost da je Dejan Stanković danas podneo neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba našeg kluba. Stanković se pozdravio sa svima u klubu i zahvalio na uspešnoj saradnji, a potom obrazložio svoju odluku:

– Crvena zvezda je moja ogromna ljubav, neopisiva emocija. Sada posle trećeg pokušaja da je uvedem u Ligu šampiona osećam se potpuno prazno, jer najvećoj ljubavi nisam uspeo da pružim ono što sam najviše želeo. Ne mogu dalje. Dao sam sve od sebe. Sada treba neko drugi da pokuša. Meni su ove tri godine najlepši deo fudbalskog života. Nešto što me je dodatno izgradilo, učinilo boljim i kvalitetnijim. Hvala igračima, upravi i navijačima koji su zaslužni za to. Uvek sam osećao njihovu podršku. Baš zato sam odluku da odem doneo kao znak zahvalnosti i želje da Zvezdi uvek bude najbolje. Hvala svima na divnom vremenu provedenom na Marakani. Verujem da su godine uspeha tek pred klubom, a ja ostajem uvek tu za moju Zvezdu, uvek svim srcem, jer Zvezda je život, a ostalo su sitnice – objasnio je svoju odluku Dejan Stanković. Dejan Stanković napušta funkciju šefa stručnog našeg kluba kao osvajač duple krune, učesnik grupne faze Lige Evrope. Fudbalski klub Crvena zvezda se zahvaljuje Dejanu Stankoviću na dosadašnjem radu i svim rezultatima. Vrata Crvene zvezde će za Dejana Stankovića uvek biti otvorena jer je on deo našeg kluba, prenosi Sportal.

UDARNA VEST.rs

Share
guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare