19. PROTEST U ORGANIZACIJI DELA OPOZICIJE: Učesnici se okupljaju ispred Vlade Srbije, gde je blokiran saobraćaj

U Beogradu se održava 19. protest „Srbija protiv nasilja“ u organizaciji dela opozicije.

Za razliku od svih prethodnih, učesnici protesta se ovaj put okupljaju ispred Vlade Srbije.

Saobraćaj je blokiran na uglu ulica Kneza Miloša i Nemanjine.

Zvanično, protest je počeo u 19 sati, a učesnici se i dalje okupljaju.

Prema najavi organizatora, kolona će prošetati do zgrade TV Pink.

UDARNA VEST.rs(Kurir.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare