U Beogradu se održava 19. protest „Srbija protiv nasilja“ u organizaciji dela opozicije.
Za razliku od svih prethodnih, učesnici protesta se ovaj put okupljaju ispred Vlade Srbije.
Saobraćaj je blokiran na uglu ulica Kneza Miloša i Nemanjine.
Zvanično, protest je počeo u 19 sati, a učesnici se i dalje okupljaju.
Prema najavi organizatora, kolona će prošetati do zgrade TV Pink.
UDARNA VEST.rs(Kurir.rs)