ŠOK! MILJANA KULIĆ NAJAVILA ULAZAK U ELITU PA PREKRŠILA UGOVOR: Već 100.000 € zbog DISKVALIFIKACIJA, ima da je dobro ODERU 

Bivša zadrugarka Miljana Kulić je u svom poslednjem gostovanju u emisiji „Narod pita“ otkrila da je potpisala ugovor za „Elitu“ i da ulazi u novi projekat televizije Pink.

Ipak, danas je došlo do iznenadnog preokreta, te se Kulićeva obratila pratiocima na društvenoj mreži Instagram.

Miljana Kulić
foto: Pritnscreen/Instagram

– Obaveštenje! Hvala vam na pregršt poruka koje mi šaljete svakodnevno. Hvala vam, armijo, najjači smo, tj. najjači ste! Ja, Miljana Kulić, ne ulazim u Zadrugu! Uskoro vas očekuje nešto gde ćemo mnogo više da se družimo… Volim vas – poručila je Kulićeva.

Podsetimo, ako je Miljana potpisala ugovor za „Elitu“ i ne uđe u ovaj projekat, televizija Pink bi mogla da je tuži, a ona već treba da plati 100.000 evra za učešće u prošloj sezoni rijalitija, kad je dva puta diskvalifikovana.

UDARNA VEST.rs(kurir.rs/republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare