Bivša zadrugarka Miljana Kulić je u svom poslednjem gostovanju u emisiji „Narod pita“ otkrila da je potpisala ugovor za „Elitu“ i da ulazi u novi projekat televizije Pink.
Ipak, danas je došlo do iznenadnog preokreta, te se Kulićeva obratila pratiocima na društvenoj mreži Instagram.

– Obaveštenje! Hvala vam na pregršt poruka koje mi šaljete svakodnevno. Hvala vam, armijo, najjači smo, tj. najjači ste! Ja, Miljana Kulić, ne ulazim u Zadrugu! Uskoro vas očekuje nešto gde ćemo mnogo više da se družimo… Volim vas – poručila je Kulićeva.
Podsetimo, ako je Miljana potpisala ugovor za „Elitu“ i ne uđe u ovaj projekat, televizija Pink bi mogla da je tuži, a ona već treba da plati 100.000 evra za učešće u prošloj sezoni rijalitija, kad je dva puta diskvalifikovana.
UDARNA VEST.rs(kurir.rs/republika)