Maja Marinković danas slavi jubilarni 30. rođendan u Eliti, a spremanje za proslavu počela je od ranog jutra.
Za ovu priliku Maja je odabrala dekoltiranu roze haljinu, koja je istakla njenu liniju, kao i visoke potpetice, a kada se spremila odmah je upitala svog dečka Asmina Durdžića da li je lepa.
Taki poslao šest torti
Njen otac, Taki Marinković pobrinuo se da njegova mezimica proslavi rođendan kako dolikuje pa je tako sto bio prepun đakonija, šest torti, ketering, mnogo hrane i pića, balona i poklona što je oduševilo Maju.
Osim toga ona ima i uživo muziku,pa će joj tako na uvce danas pevati Aleksandra Cipka.
Ivan Marinković pročitao je Maji Marinković čestitke od oca Takija i majke.
– Marija, Majo princezo tatina, srećan ti rođendan, uvek sam tu za tebe kroz šta god da prolaziš, nijedna reč ne mogu da promene to koliko te volim, znam da nije lako da sve to nosiš na leđima, nemoj da zaboraviš da imaš svoju porodicu, čuvaj to dobro u sebi, vole te Taki i Leo, ti si kraljica rijalitija i pametno do kraja – pisalo je u pismu od Takija.
– Uh preživela sam, Taki volim te najviše na svetu, ulepšao si mi rođendan, hvala što si se fokusirao samo na mene – rekla je Maja.
– Vole te mama, Kika, Marijana i Sanja – pisalo je u pismu od njene majke.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)