Došao lik kod doktora i kaže:
– Doktore, imam problem, stalno pričam sam sa sobom!
Doktor:
– Pa to i nije tako strašno…
Lik:
– Znam, ali ne mogu da podnesem koliko sam dosadan!– Doktore, imam problem, stalno pričam sam sa sobom!
Doktor:
– Pa to i nije tako strašno…
Lik:
– Znam, ali ne mogu da podnesem koliko sam dosadan!
UDARNA VEST.rs