Muškarac autom upao u reku na Adi Huji: Sleteo s puta na mestu gde su poginuli mladi, uspeo sam da izađe

Automobil u kom je bio muškarac danas je oko 15 sati sleteo sa kolovoza i uleteo u reku na Adi Huji u Beogradu, saznaje Telegraf.rs.

Do saobraćajne nezgode došlo je u blizini jednog restorana na Adi Huji, na istom mestu gde je pre 10 godina poginulo troje mladih kada su automobilom sleteli u Dunav.

Ipak, vozač koji je danas sleteo u reku imao je više sreće – kako je ispričao nakon udesa, bio je sam u automobilu i sam je uspeo da izađe iz vozila.

Na lice mesta izašlo je 12 vatrogasaca-spasilaca i intervencija je u toku.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare