VUČIĆ U SUBOTU U KASARNI „BANJICA“: Predsednik Srbije na polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučićprisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.

Polaganje kamena temeljca obaviće se u 11 časova u kasarni „Banjica“ u Beogradu.

Događaju će prisustvovati i ministar odbrane Bratislav Gašić i načelnik Generalštaba general Milan Mojsilović.

UDARNA VEST.rs(kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare