Zvezda izgubila od Barselone u Areni
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Barselone u utakmici 14. kola Evrolige rezultatom 79:89.
Zvezda je tako doživela prvi poraz u Beogradu pod vođstvom Saše Obradovića i nastavila lošu seriju protiv Katalonaca na svom terenu.
Svoje prve utiske posle meča izneo je trener crveno-belih Saša Obradović.
„Zaslužili su da pobede, bili su pametniji, strpljiviji, išla im je lopta bolje u napadu.U nastavku Igrali smo euforično, ovo nije način na koji mi želimo da igramo, nekada se mora analizirati i iz poraza.„, rekao je Obradović.
UDARNA VEST.rs (kurir)