Nije retkost da takmičari rijaliti programa „Elita“ krše određena pravila, koja su im unapred saopštena, pre potpisivanja ugovora.
Dobro je poznato da Velikom šefu gotovo ništa ne promiče ništa, kao i da na nepoštovanje pravila života u Beloj kući reaguje vrlo burno i oštro!
Ovog puta kažnjena je advokatica Jovana Mitić, zbog bubice, ali i guranja Miladina Srdanova u jezero.
Jovanu je kršenje ovih pravila koštalo tromesečnog honorara.

Elitu poslednji napustio Viktor Zeljko
Odlukom glasova publike, u nedelju na ponedeljak saopšteno je da rijaliti napušta Viktor Zeljko.
– 59% glasova ima Milena Kačavenda, 35% Uroš Stanić, 5% ima Ivana, a sa 1% takmičenje napušta Viktor Zeljko – rekao je voditelj Darko Tanasijević, a takmičari su odmah počeli da se pozdravljaju sa Viktorom.
UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)