MIRNA NOĆ U BEOGRADU: Jedna saobraćajna nezgoda bez povređenih

Noć u Beogradu protekla je relativno mirno, uz jednu jednu saobraćajnu nezgodu ali bez povređenih i bez većih incidenata, rečeno je iz službe Hitne pomoći.

Ekipe Hitne pomoći su intervenisale ukupno 107 puta, od čega je 18 bilo na javnom mestu, mahom zbog lica u alkoholisanom stanju, piše Tanjug.

Tokom noći došlo je i do jedne saobraćajne nesreće, ali bez povređenih učesnika, koji, kako je rečeno iz Hitne pomoći, nisu ni voženi u kliničko-bolničke centre.

Za pomoć su se najviše javljali hronični bolesnici – asmatičari, hipertenzičari kao i starija lica.

UDARNA VEST. RS (Kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare