PARTIZAN SLAVIO NA PENALE: Crno-beli se VOLŠEBNO spasili poraza protiv Dinama, Jovanović ponovo HEROJ!

Fudbaleri Partizana pobedili su u Moskvi domaći Dinamo posle penala ukupnim rezultatom 6:4, u prijateljskom meču.Nakon regularnih 90. minuta rezultat je bio nerešen 2:2.

Poveo je Dinamo sa 2:0 golovima Ivana Lepskija u 76. i Vičeslava Guljova u 86. minutu.

Partizan se nije predavao i pogocima Nemanje Nikolića u 88. i Aleksandra Šćekića u prvom minutu sudijske nadoknade vremena stigao do izjednačenja.

Junak Partizana u penal seriji bio je golman crno-belih Aleksandar Jovanović, koji je odbranio dva udarca sa „bele tačke“ igračima Dinama.

Strelci za Partizan u penal seriji bili su Bibras Natho, Marko Živković, Nemanja Nikolić i Đorđe Jovanović.

Naredni meč na „Bratskom kupu“ u Moskvi Partizan će odigrati u nedelju protiv domaćeg CSKA.