ITALIJA – ALBANIJA: GOLEADA u Dortmundu! Azuri PREOKRENULI posle UVODNOG ŠOKA! (POLUVREME)

Tok meča:

Prvo poluvreme:

46. minut – Strašna akcija Italije, Kijeza je centrirao, a Skakmaka umalo savladao Strakošu

44. minut – Asani je pokušao šutem iz daljine, nije to loše izgledalo, ali bez veće opasnosti za Donarumu!

40. minut – Još jedna velika prilika za Italiju. Skamaka je izašao sam ispred Strakoše, ali mu je golman Albanije ušao u šut i izbacio loptu u korner!

33. minut – Stativa Fratezija! Velika prilika za Italiju koja potpuno dominira. Dobio je Fratezi loptu sa boka, šutirao je, ali je Strakoša vrhovima prstiju odbio loptu do okvira gola.

27. minut – Utakmica teče u nešto mirnijem ritmu nakon tri gola u 16 minuta. Italija ima kontrolu meča u svojim nogama.

20. minut – Italjiani su preuzeli potpunu inicijativu. Naljutio ih je rani gol Albanaca, prete iz svih oružja.

16. minut – GOOOl, Barela preokreće rezultat! Kakav udarac sa ivice šesnaesterca, prosto je „probušio“ Strakošu!

11. minut – GOOL, Bastoni je divno glavom matirao Strakošu! Lepa akcija Italije, Pelegrini je centrirao, a defanzivac Intera idealno šutirao glavom!

9. minut – Probao je Djimsiti, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji. Albanci su ušli u ovaj meč bez ikakvog respekta!

8. minut – Dobar napad Albanije, Broja je probio, dodao do Asanija čiji je šut blokiran. Prvi udarac iz ugla. Aslani je centrirao , Žoržinjo izbio za još jedan korner.

6. minut – Preti Italija, Kijeza je šutirao, ali je izblokiran.

4. minut – Oporavili su se Italijani od startnog šoka, preuzeli su posed lopte, ali bez konkretnijeg napada.

1. minut – Kakav ŠOK u Dortmundu! Pogrešili su Italijani pri izvođenju auta, Bajrami je prihvatio loptu u kaznenom prostoru protivnika i matirao Donarumu posle 25 sekundi meča!