MATORA I LEPI MIĆA NAPUSTILI „ELITU“ Zadrugari izvedeni sa imanja, a evo šta je RAZLOG

Rijaliti učesnici Jovana Tomić Matora i Lepi Mića, među prvima su danas napustili imanje u Šimanovcima, kako bi glasali.

Produkcija rijaliti programa „Zadruga 7 Elita“ izvela je zadrugare na glasačko mesto kojem pripadaju kako bi obavili građansku dužnost.

Jovana Tomić Matora prva je obavila dužnost, a zatim je i Lepi Mića glasao. Oboje su bili u pratnji članova produkcije, koji su vodili računa da sve prođe kako treba i nadgledali da ne razgovaraju sa građanima, kako ne bi saznali informacije iz spoljnog sveta.

Nakon obavljenog glasanja, krenuli su put Šimanovaca, te će uskoro biti vraćeni u Belu kuću i nastaviti učešće u rijalitiju.

UDARNA VEST.rs (Blic/Pink)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare