PRVA IZJAVA NATAŠE NINKOVIĆ NAKON ŠTO JOJ JE POZLILO! Otkrila kako se oseća i šta joj je bilo NAJSTRAŠNIJE

Glumici Nataši Ninković juče je pozlilo na probi u pozorištu, zbog čega je hitno primljena u Urgentni centar, pisao je prvi Kurir.

Nataša Ninković sada se ovim povodom oglasila i otkrila kako se oseća.

– Bolje sam danas. Deca su se uznemirila kada su videla vesti, sada sam dobro. Hvala vam, prijatno – rekla je kratko glumica.

Da podsetimo, Nataši su odrađene potrebne analize, nakon čega je otišla kući.

Najveća podrška u ovim trenucima joj je bio suprug, koji je sve vreme bio uz nju.

UDARNA VEST.rs (Kurir.rs/Blic / Preneo: Lazar Stanušić)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare