Samo što je otišao iz Partizana, a već trese mreže: Menig strelac i asistent u pobedi Sivaspora

U njemu će imati izuzetno kvalitetno pojačanje, a za sada deluje da se uklopio…

Doskorašnji fudbaler Partizana Kvinsi Menig je 9. februara zvanično pojačao ekipu turskog Sivaspora, a već je na trećem meču uspeo da donese veliki doprinos.

Na meču, koji je Sivaspor dobio rezultatom 4:1, nakon preokreta, Menig je uspeo da donese početno izjednačenje u 26. minutu utakmice.

To nije bilo sve od njega, bivši crno-beli je već u drugom poluvremenu u 56. minutu asistirao Osmanpaši za prvu rezultatsku prednost na utakmici.

Sivaspor je na kraju savladao ubedljivo Pendikspor, a Menig, koji je izašao iz igre u 88. minut, je bio jedan od najboljih igrača.

Trenutno su na tabeli na šestom mestu sa devet pobeda, 10 remija i osam poraza, odnosno 37 bodova. Pendikspor je u zoni ispadanja, nalaze se na pretposlednjem mestu sa 26 bodova.