„MARKO SE VRAĆA U SRBIJU“ Vučić sa Đurićem u Njujorku – Verujem da će obavljati jednu od veoma važnih funkcija u našoj zemlji FOTO 

Predsednik SrbijeAleksandar Vučić oglasio se objavom iz Njujorka na svom zvaničnom Instagram profilu.

Na fotografiji iz Njujorka Vučić se nalazi sa trenutnim ambasadorom Srbije u SAD Markom Đurićem.

– Svojevremeno, kada bi se u Pomoravlju Bidža pojavio sa Miloševićem, ljudi su pitali ko je taj koji stoji pored Dobrivoja Budimirovića.

– Tako će, nadam se, jednog dana, ljudi da pitaju ko je bio taj što je stajao pored Marka Đurića. Elem, Marko se vraća u Srbiju i verujem da će obavljati jednu od veoma važnih funkcija u našoj zemlji – napisao je Vučić.

UDARNA VEST.rs(kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare