Predsednik SrbijeAleksandar Vučić oglasio se objavom iz Njujorka na svom zvaničnom Instagram profilu.
Na fotografiji iz Njujorka Vučić se nalazi sa trenutnim ambasadorom Srbije u SAD Markom Đurićem.
– Svojevremeno, kada bi se u Pomoravlju Bidža pojavio sa Miloševićem, ljudi su pitali ko je taj koji stoji pored Dobrivoja Budimirovića.
– Tako će, nadam se, jednog dana, ljudi da pitaju ko je bio taj što je stajao pored Marka Đurića. Elem, Marko se vraća u Srbiju i verujem da će obavljati jednu od veoma važnih funkcija u našoj zemlji – napisao je Vučić.
UDARNA VEST.rs(kurir)