(UŽIVO) LIGA ŠAMPIONA: Napoli vodi u Madridu, Kopenhagen preti Bajernu – PSV okrenuo Sevilju, autogol Gudelja!

LIGA ŠAMPIONA

Fudbal

Nastavlja se rasplet u Ligi šampiona, a večeras su na programu utakmice 5. kola u grupama A, B, C i D.

1. POLUVREME

11. minut – Bomba Rodriga za izjednačenje u Madridu! SPEKTAKL!

10. minut – Napoli vodi u Madridu – strelac je Simeone

5. minut – Benfika stigla do ranog vođstva protiv Intera, Žoao Mario strelac vodećeg pogotka za domaću ekipu

U prvim utakmicama petog kola grupne faze Lige šampiona ljubitelji fudbala uživali su u fanstastičnim mečevima. Galatasaraj je u uzbudljivom duelu protiv Mančester junajteda uspeo da stigne do boda, dok je PSV u nadoknadi okrenuo Sevilju i šokirao domaće navijače. Inače, tim iz Ajndhovena je do remija stigao autogolom srpskog reprezentativca Nemanje Gudelja, a heroj gostujućeg tima bio je Pepi u 92. minutu susreta.

Galatasaraj – Mančester junajted 3:3 (1:2)

Sevilja – PSV 2:3 (1:0)

TOK MEČEVA

2. POLUVREME

90+4. minut – Kraj meča u Sevilji!

90+2. minut – PSV okrenuo – Pepi posiže gol

90. minut – Kraj meča u Istanbulu!

81. minut – Tim iz Ajndhovena stiže do izjednačenja i to autogolom Gudelja!

71. minut – Izjednačenje u Istanbulu! Galatasaraj je posle fantastične akcije izjednačio na 3:3 golom Kerema Akturkoglua.

68. minut – PSV smanjuje vođstvo Sevilje

62. minut – Kakav spektakl u Istanbulu! Galatasaraj ponovo smanjuje rezultat, strelac je Hakim Ziješ.

55. minut – Tominej duplirao vođstvo Junajteda. Sjajna akcija Mančestera po desnoj strani, Van Bisaka je centrirao, a Tominej ubacio loptu u mrežu.

47. minut – Sevilja je duplirala vođstvo protiv PSV-a. Sjajnu kontru domaće ekipe krunisao je Jusef En-Nesiri.

29. minut – Galatasaraj se vraća! Ziješ fanstastičnim pogotkom prepolovio prednost rivala

25. minut – Serhio Ramos na asistenicuju Ivana Rakitića postiže gol za vođstvo domaćeg tima
18. minut – Muk u Istanbulu – duplo vođstvo „crvenih đavola“! Bruno Fernandez BOMBOM razbucao mrežu domaćina

11. minut – Junajted vodi u Istanbulu – strelac je Garnačo

1. minut – Mečevi u Istanbulu i Sevilji su počeli

Bajern, Real Madrid, Mančester Siti, Red Bul Lajpcig, Real Sosijedad i Inter nokaut fazu su overili još u prethodnom kolu grupne faze Lige šampiona, a od sinoć svoje mesto su zauzeli i Atletiko Madrid, Lacio, Barselona i Dortmund.

Posle duela u grupama A,B, C i D, šanse za osminu finala imaju još Arsenal, Napoli i PSV, dok će se ostali svoju „kartu“ za evropsko proleće pomučiti u poslednjem kolu grupne faze.