Premijerka razobličila hejtersku opoziciju: Oteli ste građanski pokret i registrovali ga u kafani u Šapcu! 

Predsednica vlade Srbije Ana Brnabić regavala je povodom sramnih naslova i objava u opozicionim medijima.

Brnabić je na platformi X objavila naslovnu stranu niskotiražnog tabloidnog glasila „Danas“, koji je u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka

– U njihovoj kampanji smo došli do toga da mi iz SNS Srbija više čak nismo ni „sendvičari“. Mi smo sada za njih zveri, a od Srbije smo napravili „zverinjak“. Samo da napomenem – i vi iz tajkunskih medija, i vi „elito“ koja stoji iza nekakvog ProGlasa, i vi koji ste oteli građanski pokret „protiv nasilja“ i registrovali ga u kafani „Estrada“ u Šapcu, a onda tako nazvali vašu listu, zverima nazivate ogromnu većinu normalnih i pristojnih građana Srbije koji glasaju za rezultate, plate, puteve, pruge, naučno-tehnološke parkove, zdravstvo, veće penzije…. za plan i program, i neće dati, da ih vi, ili bilo ko drugi, sa vaših „visina“ vređa. Odgovor ćete, od svih onih koje nazivate „zverima“, a našu Srbiju zverinjakom, dobiti 17. decembra. Pri tom – te „zveri“ vraćaju sliku Paje Jovanovića u Srbiju…. – napisala je srpska premijerka u objavi.

UDARNA VEST.rs

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare