ZVEZDINA ŠETNJA PO KROVU – IMT LAK ZALOGAJ ZA ŠAMPIONA SRBIJE: Crveno-beli smanjili zaostatak za Partizanom na -4

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad IMT sa 2:1 u meču 13. kola Superlige Srbije.

Apsolutni favorit u ovom meču opravdao je sva očekivanja i od starta duela bilo je jasno da o senzaciji nema govora. Crveno-beli su napadali od početka utakmice, stvarali prilike i u svim segmentima igre nadigrali protivnika. Odličnu fudbalski predstavu golovima su krunisali Kraso u 22. minutu posle solo akcije, a samo četiri minuta kasnije Olajinka je pronašao put do mreže domaćina.

Crveno-beli su u nastavku igre igrali bez prvog golmana Omrija Glazera koji je zbog povrede ostao na klupi, a umesto njega mesto među stativama je zauzeo Zoran Popović čija se mreža zatresla u 72. minutu. Radočaj je pogodio za radost IMT-a i uzbudljivu završnicu.

Crveno-beli su ovom pobedom upisali nova tri boda i smanjili zaostatak za „večitim rivalom“ Partizanom na -4. IMT je nastavio seriju poraza u domaćem šampionatu i nalazi se na 11. mestu sa 11 bodova.

Sledeći meč u Superligi Crvena zvezda igraće protiv Radnika, dok će IMT gostovati Napretku.

Fudbaleri IMT i Crvene zvezde igraju meč 13. kola Superlige.