Čelsi ima Sterlinga, a Junajted rezervistu da ih izvuče iz krize – Old Traford video šokantan preokret u sedmom minutu nadoknade!

Ovo može da režira samo Premijer liga! Mančester junajted je sa dva gola rezeviste Skota Mektominija u sudijskoj nadoknadi uspeo da savlada Brentford u šokatnom preokretu 2:1, dok je Čelsi na krilima Rahima Sterlinga „okrenuo“ Barnli – 4:1. Međutim, ono što se dešavalo na „Teatru snova“ je za priču.

Tim Erika Ten Haga tonuo je ka novom porazu i bruki koja bi odjeknula, možda i pokrenuli smenu menadžera Junajteda, a onda je povukao očajnički potez u 87. minutu kada je uveo u igri Skota Mektominija. Tada niko na stadionu nije mogao da pretpostavi da će Škot izrasti u heroja.

U rasponu od trećeg i sedmog minuta nadokande postigao je dva gola i doneo pobedu Junajtedu! Prvo je iskoristio karambol u kaznenom prostoru Brentforda i smušenu reakciju gostiju, da bi na asistenciju Harija Megvajera „zapalio“ Old Traford.