Ovo su kvote za prijateljski meč Meksiko – Srbija, Orlovi poniženi kao nikada

Fudbalska reprezentacija Srbije igraće drugu prijateljsku utakmicu, a rival će joj biti selekcija Meksika, koja se priprema za nastup na Svetskom prvenstvu.

Duel će biti odigran u četvrtak, kvota koju su bukmejkeri dodelili izabranicima Veljka Paunovića je neverovatna!

Naime, na pobedu Meksika iznosi 1.40, dok je na nerešeni ishod 4.40. Ipak, ukoliko neko veruje u Srbiju, dobitak će se množiti sa čak 9.30.

I pored toga što razlika između Srbije i Meksika nije tolika u samom kvalitetu, glavni utisak je debakl Orlova protiv Zelenortskih ostrva. Podsetimo, selekcija koja će takođe učestvovati na Svetskom prvenstvu trijumfovala je protiv Paunovićeve čete sa ubedljivih 3:0.

U Meksiko nisu krenula tri reprezentativca koja su bila sa momcima u prvoj utakmici. U avionu se nisu našli Andrija Živković, Strahinja Pavlović i Jovan Milošević.

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare