SPLIT ĆE PAMTITI ŽIVKOVIĆA! SRPSKI REPREZENTATIVAC KOBAN PO HAJDUK: Andrija sa dva gola izbacio hrvatski tim iz Evrope

Fudbaleri PAOK-a savladali su u revanšu 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija Hajduk sa 3:0 (1:0) i prošli u narednu rundu.

Revanš je odigran na prepunom stadionu „Tumba“ u Solunu, posle utakmice u Splitu koja je završena bez golova.

Junak meča bio je srpski reprezentativac i bivši fudbaler Partizana Andrija Živković, koji je postigao dva gola.

Grci su poveli sa 1:0 golom Švaba iz penala u 12. minutu, a u finišu meča na scenu je stupio Živković. Prvi gol je postigao u 79. minutu posle sjajne asistencije Brandona, a onda je u 85. minutu priredio pravu feštu domaćim navijačima. Oboren je na oko 25 metara od gola Hajduka, a onda uputio strašan šut iz slobodnog udarca.

PAOK – HAJDUK 3:0 (1:0)