DINAMO ZAGREB ODBIO 20.000.000 EVRA ZA IGRAČA PA ZAGRMEO: To je malo, ne dajemo ga ispod 25 miliona!

Fudbalski klub Dinamo Zagreb odbio je ponudu Ajaksa za Josipa Šutala.

Sportski direktor „kopljanika“ Sven Milsitat boravio je u prestonici Hrvatske i tom prilikom čeknicima „modrih“ ponudio 20 miliona evra odštete te još novca kroz određene bonuse.

Da je Dinamo prihvatio, bio bi to jedan od najvećih izlaznih transfera u istoriji kluba, prenosi B92.

Šutalo ima ugovor do 2028. godine i stav Dinama je jasan – ne pristaju ni da razgovaraju o cifri manjoj od 25 miliona evra (plus bonusi).

Sve veće ponude stižu na adresu kluba i deluje da će do kraja prelaznog roka posao biti gotov.

Dosadašnji najveći transfer u istoriji Dinama bio je onaj kada je Marko Pjaca otišao u Juventus za 29,4 miliona evra.

UDARNA VEST.rs(Kurir sport / B92)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare