CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA Lučić za dominatno vođstvo crveno-belih 4:0

Fudbaleri Crvene zvezde prvo kolo Superlige Srbije igraju kao domaćini protiv Vojvodine,.

Crveno-beli otvaraju sezonu kod kuće, protiv ekipe koja iza sebe već ima jednu takmičarsku utakmicu u Evropi. Vojvodina je izgubila od kiparskog APOELA 2:1. i danas će pokušati da ostvari pozitivan rezultat na „Marakani“.

Crvena zvezda – Vojvodina 4:0

Strelci: Žan Filip Kraso, Milosavljević (autogol), Žan Filiš Kraso , Vladimir Lučić

Stadion: Rajko Mitić

Sudija: Aleksandar Živković

Broj gledalaca: 16,230

Crvena zvezda: Glazer – Degenek, Dragović, Mijailović – Bukari, Kangva, Stamenić, Ivanić, Mitrović – Olajinka, Kraso

Vojvodina: Carević – Bjeković, Crnomarković, Jeličić, Bukinac – Nikolić, Busnić, Miletić, Milosavljević – Vukić, Ivanović.

70. minut – GOOL za Zvezdu! Sjajan pogodak mladog Lučića.

65. minut – Prilika sa ivice kaznenog za Stefana Mitrovića, ali preko gola Vojvodine.

60. minut – Lepa šansa za Lučića, ali još bolja intervencija golmana Carevića. Bukinac dobija žuti karton.

57. minut – Kangvu i Krasoa menjaju Lučić i Šljivić

54. minut – Izmena u Voši. Bolingi menja Vukića

52. minut – Radulović menja Nikolića u redovima Vojvodine.

51. minut – GOL! 3-0 za Zvezdu, dobra reakcija Krasoa koji postiže svoj drugi gol.

50. minut – Ponovo preti Čumić sa leve strane, ali od Degeneka lopta ide u korner.

46. minut – Lepa šansa za Čumića ali brani Glazer.

Drugo poluvreme počinje na našem najvećem stadionu a Voša je napravila dve izmene. Zukić umesto Milosavljevića, a Čumić je zamenio Ivanovića.

Kraj prvog poluvremena

45+2 – Kraso je probao ,ali pored gola.

45. minut – GOOL! 2-0 za Zvezdu, loše su intervenisali igrački Vojvodine, Milosavljević postiže autogol.

43. minut – Pokušaj Ivanovića, slab šut hvata Glazer.

41. minut – Korner za Zvezdu posle pokušaja Olajinke koji je izblokiran

40. minut – Dobro se ubacio Olajinka, ali loš šut koji završava pored gola Vojvodine.

38. minut – Žuti karton za Petera Olajinku.

33. minut – Lep prodor Bukarija i šut, ali ponovo brani Carević

30. minut – Šut Krasoa samo par metara od gola Voše, ali brani golman Carević

25. minut – Faul Busnića i drugi žuti karton za veznog igrača Vojvodine.

23. minut – Sjajno je Bukari probio, uposlio Olajinku, ali nije uspeo lepo loptu da zahvati napadač Zvezde.

20. minut – Lepa akcija crveno-belih, ali bez konkretne završnice.

16. minut – Lep šut Uroša Nikolića. ali preko gola.

15. minut – Prekšaj na ivici šesnaest metara Crvene zvezde, lepa prilika za Vojvodinu.

12. minut – GOL! Kraso pogadja sa bele tačke za 1-0.

10. minut – Busnić pravi penal. zgazio je Olajinku koji je pao i iznudio udarac sa 11. metara.

8. minut – Prvo pokušaj Novosađana. od svega samo korner.

6.minut – Start Ivanovića na Degeneku, izgleda kao da curi krv kapitenu Zvezde. Žuti karton za igrača Vojvodine.

3. minut – Velika šansa za Bukarija, ali šut pored gola.

1. minut – Počela je utakmica, Zvezda je prva krenula sa centra.

19:46 – Bahar je obećao navijačima ofanzivnu igru kao protiv „viole“

– Veoma smo uzbuđeni što igramo prvu utakmicu u prvenstvu, radujemo se novom susretu s navijačima. Očekujem spektakl na tribinama, obećavam im isto što i na prethodnoj utakmici protiv Fjorentine, da će videti strast i želju za pobedom“, rekao je Bahar i dodao: „Gledali smo, ne samo prošlu, već mnogo prethodnih utakmica Vojvodine. Dobar su tim, rezultat protiv APOEL-a nije loš. Moj sastav je spreman i za takav način odbrane, možda će nam biti potrebno 20 minuta da se naviknemo na takav sistem igre, ali imam dovoljno kvalitetnih, pametnih i sposobnih igrača na raspolaganju da rešimo meč u svoju korist – Rekao je strateg domaćih.

19:26 – Trener Zvezde Barak Bahar danas se oslanja na proverenu taktiku sa priprema koja mu je donela odlične rezultate.

19:20 – Vojvodina je rešila da igra u promešanom sastavu, verovatno odmarajući snage za svoj evropski duel u kvalifikacijama za UEFA Ligu konferencija sa APEL Nikozijom.

19:05 – Vojvodina ne zna za pobedu protiv Crvene zvezde već 19 utakmica. Novosađani su u međuvremenu upisali samo dva boda od 2016. godine. Prethodne sezone na „Marakani“ ove dve ekipe odigrale su 1:1.

19:03 – Poznati su sastavi večerašnjih timova.

19:00 – Dobro veče i dobro došli na naš lajv blog našeg portala posvećen prvom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine.Uz Alo.rs pratite sva dešavanje sa našeg najvećeg stadiona.