Šok scene na aerodromu! Car vikao na Aleks po sletanju u Beograd: „Imaš ceo Jadran, a ti hoćeš u Pariz!“ 

Pobednica „Zadruge 6“ Aleksandra Nikolić i njen verenik Filip Car otputovači su u Pariz, ali uprkos romantičnoj destinaciji put nije mogao da protekne bez razmirica.

Aleksandra i Filip su se iz Crikvenice uputili u „grad svetlosti“ gde su planirali da provedu nekoliko dana.

Ona je prvo na Instagramu podelila fotografije njihovih pasoša u kojima su avionske karte za Beograd, piše Blic.

Rijaliti par nije bio nimalo euforičan i raspoložen povodom letovanja u Francuskoj, a prilikom sletanja u Beograd stigli su i da se posvađaju.

Naime, Aleksandra i Filip izgledali su pogubljeno i nisu mogli da se snađu gde treba da idu. Oni su u našoj prestonici imali presedanje za Pariz, ali su kasnili i jedva stigli da se ukrcaju na avion.

Upitali su portire i radnike na aerodromu za pomoć, a oni su ih uputili ka avionu koji samo što nije poleteo.

Dok su užurbano pokušavali da se snađu kuda treba da idu, Filip je sve vreme gunđao i vikao na ljude oko sebe, a Aleksandri stalno ponavljao:

– Imaš more, ceo Jadran, ti hoćeš u Pariz! – vikao je on, dok je Nikolićeva je sve vreme ćutala na Filipove prozivke.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare