„Maštale smo o svadbi!“ Sanja Stanković progovorila o Matorinom venčanju, uputila Aniti ozbiljan savet 

Sanja je rekla kako joj je odnos sa Matorom ostalo u lepom sećanju, ali da posle njihovog raskida više ne planira da bude sa devojkom u vezi.

Nekadašnja rijaliti učesnica Sanja Stanković pojavila se na proslavi 31. rođendana voditeljke Ane Radulović i tom prilikom otkrila kako se osećala kada je njena bivša partnerka Jovana Tomić Matora stupila u brak sa Anitom Stanojlović. 

 

– To sa Matorom je završeno poglavlje za mene. Ja i dalje i ne znam zašto mene ljudi zovu za komentar kada se nešto dešava u njenom život – izjavila je Sanja.

Stankovićeva je priznala da je tokom veze sa Jovanom maštala o svadbi.

– Pričale smo o tome, maštale smo o svadbi zajedno. Probala sam sa njom, bilo mi je lepo, ali nije trajalo. Više u mom životu, žena neće biti, mislim emotivno – govorila je Stankovićeva.

 

Sanja je zatim pohvalila Matorin izbor, rekavši da je Anita lepa devojka. 

– Lepa je devojka baš, mlada je. Mora da poradi na nekim stvarima, želim im sve najbolje. Savetovala bih je da neke stvari u tom odnosu s Matorom zadrži za sebe – završila je Sanja.

Podsetimo, Anita Stanojlović i Jovana Tomić Matora krunisale su svoju ljubav brakom po izlasku iz rijalitija „Zadruga 6“. Nakon ceremonije održane u Crnoj Gori, gde je sklapanje istopolnih brakova dozvoljeno, njih dve su se vratile u Srbiju i otpočele zajednički život.

UDARNA VEST.rs(informer)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare