Još jedna UDARNA VEST iz Partizana! Nakon Jaramaza, Partizan doveo i Ponitku!

Ognjen Jaramaz vratio se u Partizan i potpisao dvogodišnji ugovor. Reprezentativac Srbije u redove crno-belih stiže iz minhenskog Bajerna, a zadužiće dres sa brojem 10.

Željko Obradović će dobiti košarkaša koji dobro zna kako je igrati pred „grobarima“, jer je dve i po sezone branio boje Partizan u trenerskom mandatu Andree Trinkijerija, koji ga je potom i odveo u Bajern. 

Ipak, tu nije kraj pojačanjima „parnog valjka“. Kako ekskluzivno saznaje portal „Republika.rs“ drugo pojačanje šampiona AdmiralBet ABA lige postao je Mateuš Ponitka! On je potpisao ugovor na godinu dana uz opciju produžetka na isto toliko, piše Republika.

UDARNA VEST.rs (Republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare