Predsednik Vučić danas je boravio u Novom sadu na otvaranju još jedne fabrike, pa je na pitanje novinara da prokomentariše gnusne uvrede na svoj račun i pretnje koje dobija, rekao kako je zbog nečeg ipak zadovoljan.
Iza Vučića će ostati putevi, bolnice, fabrike, čak i brze pruge kojima će opozicionari dolaziti na skupove organizovane protiv njega:
– Najsrećniji sam kad na proteste protiv mene dolaze vozovima Soko koje sam ja napravio! Nema veće pohvale za mene od toga! Zato ćemo im napraviti da 2024. mogu iz Subotice a za 3 godine iz Niša da dođu na proteste – poručio je Vučić.
UDARNA VEST.rs