Na Bulevaru oslobođenja u Beogradu snimljena je sramotna scena, koja je razbesnela narod.
Kamera je zabeležila ženu koja je, dok je gurala dečja kolica, bila primorana da siđe sa trotoara na opasan kolovoz, a sve to zbog bahatog parkiranja na trotoaru.
Naime, na snimku koji je objavila stranica Moj Beograd vidi se automobil koji je stajao nasred trotoara, a teško je pomisliti da vozaču ni u jednom trenutku nije palo na pamet da trotoarom može da prođe i majka sa detetom.
„Bulevar oslobođenja, devojka je ostavila auto nasred staze iako je videla da žena ide sa bebom u kolicima“, navodi se u objavi.
Ono što je svakako bila olakšavajuća okolnost za ženu koja je spuštala kolica niz ivičnjak bila je samo ta što se u ovom delu ulice nalazi biciklistička traka.
UDARNA VEST.rs