MAKLJAŽA O KOJOJ BRUJI REGION Šokantna scena u Modriči: Fudbaleri usred meča uleteli na tribine i POTUKLI SE SA NAVIJAČIMA (VIDEO)

Nezapamćen incident obeležio je meč 24. kola Prve lige Republike Srpske između Modriče i Laktaša.

Modriča je slavila rezultatom 3:2, ali sam rezultat ostao je u senci haosa koji se u prvom poluvremenu odvijao na terenu i tribinama stadiona u Modriči.

Nakon jednog prekršaja koji je dosuđen za domaći tim u prvom poluvremenu, nastao je opšti haos na terenu, pa je sudija Miroslav Bjelica bio prinuđen da pokaže čak četiri crvena kartona. U domaćem taboru „pocrveneli su“ službeni predstavnik Nenad Lazareski, rezervni golman Marko Đurić i fudbaler Stefan Pljevaljčić, a na drugoj strani isključen je Nikola Babić.

Nažalost, to nije bio kraj. Neredi sa terena ubrzo su se preselili i na tribine stadiona u Modriči. Isključeni fudbaleri domaćeg tima naseli su na provokacije navijača gostiju, pa su rešili fizički da se obračunaju sa njima.

„Uleteli“ su na tribinu i potukli se sa grupicom navijača Laktaša.