POBEDA JUNAJTEDA PALA U DRUGI PLAN! Navijači Mančestera u PANICI – povredio se jedan od najboljih fudbalera „Crvenih đavola“!

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu Everton sa 2:0, u utakmici 30. kola Premijer lige.

Posle 17. pobede od početka šampionata, Junajted je treći na tabeli Premijer lige sa 56 bodova, dok je Everton na 16. poziciji sa 27 osvojenih bodova.

Junajted je u prvom poluvremenu uputio čak 21 šut ka golu Evertona, što je rekord kluba sa Old Traforda od sezone 2003/04, ali je samo jednom lopta zavrila iza leđa vrlo dobrog Džordana Pikforda.

Domaća ekipa je svoju dobru igru materijalizovala u 36. minutu pogotkom Skota Mektomineja, posle asistencije Džejdona Sanča.

Junajted je prednost duplirao u 71. minutu kada je Markus Rašford, posle greške Šejmusa Kolmana, proigrao Entonija Marsijala, a on savladao Pikfoda.

Senku na pobedu Mančester junajteda bacila je povreda Rašforda, koji je u 81. minutu morao da napusti teren.

Fudbaleri Mančester junajteda će u narednom kolu Premijer lige gostovati Notingem Forestu, dok će Everton ugostiti Fulam.