JOVIĆ PROPUSTIO ŠANSU DA DONESE POBEDU: Srbin u poslednjim minutima imao NEVEROVATNU ŠANSU, prekinut veliki niz Fiorentine

Fudbaleri Fiorentine odigrali su utakmicu bez pobednika rezultatom 1:1 protiv Specije, a srpski reprezentativac, Luka Jović, imao je veliku priliku da donese svom timu pobedu.

Centarfor ekipe iz Firence ušao je u igru u 81. minutu u 29. kolu Serije A, a sedam minuta kasnije imao je veliku šansu.

Izašao je pred golmana gostujućeg tima, „bocnuo“ loptu, ali ona je završila pored gola.

Tako je Jović ostao na četiri postignuta gola u Seriji A ove sezone, a ukupno 11 računajući i ostala takmičenja.

Fiorentina je došla do prednosti autogolom Visnijevskog u 25. minutu, a samo sedam minuta kasnije Nzola je postavio konačan rezultat.

Fiorentina je prekinula niz od devet uzastopnih pobeda u svim takmičenjima, a pet u italijanskom prvenstvu. Trenutno zauzima osmu poziciju sa 41 bodom.