UŽIVO, CRVENA ZVEZDA – ALBA: Šta se ovo dešava sa Zvezdom?! NEVEROVATNO, Alba ima ogromnu prednost

UŽIVO:

Crvena zvezda – Alba

IV ČETVRTINA

39. minut, 68:83 – Fijasko Zvezde! Alba privodi sigurno meč kraju.

Očajna igra Zvezde u drugom poluvremenu! Ovako nešto je nedopustivo za ozbiljnu ekipu.

36. minut, 65:77 – Lo daje dve nove trojke! Ovo je njegov 22. poen.

35. minut, 65:71 – Proćida polovično precizan sa linije slobodnih bacanja. A, Dobrić pogađa za dva.

34. minut, 63:70 – Konačno! Ognjen Dobrić posle četiri minuta Zvezda daje koš.

Serija Albe 10:0 u 4/4. Neverovatno… Tri i po minuta bez koša srpski klub.

33. minut, 61:68 – Igra Zvezde se potpuno raspala. A, trener Ivanović ne uspeva ništa da promeni.

32. minut, 61:66 – Veliki problemi za Zvezdu. Šta se desilo sa igrom srpskog kluba?! Ivanović traži minut odmora.

31. minut, 61:64 – Alba ponovo bolje počinje četvrtinu i dolazi do plus tri.

Kraj treće četvrtine 61:60. Zvezda je odigrala jako loše u ovom delu igre, ali i dalje ima prednost. Doduše, minimalnu.

29. minut, 61:59 – Lazarević pogađa za dva i vraća prednost na stranu domaćina.

28. minut, 57:59 – Posle sedam i po minuta, Alba pravi prvi faul u trećem kvartalu.

26. minut, 55:56 – Ivanović pokreće Zvezdu. Velika borba na parketu Pionira u trećem kvartalu.

25. minut, 51:53 – Ponovo gosti pogađaju uz faul.

24. minut, 51:50 – Luka Mitrović održava Zvezdu u ovim momentima.

23. minut, 49:50 – Lo pogađa uz faul. Odbrana Zvezde ne funkcioniše u nastavku meča.

22. minut, 47:45 – Petrušev trojkom prekida seriju rivala.

21. minut, 44:45 – Bentil ima tri lične greške. Alba bolje počinje drugo poluvreme i vezuje šest poena.

Kraj prvog poluvremena – 44:39. Ako se sve uzme u obzir, Zvezda je morala da ima veće vođstvo. Na kraju poklon faul doneo je Nemcima prilazak na samo minus pet. Neverovatno je da su crveno-beli u drugom kvartalu do poslednjeg napada Albe napravili smo jedan faul.

19. minut, 42:37 – Alba lagano daje četiri poena, a Zvezda ima samo jedan faul u četvrtini?!

18. minut, 42:33 – Vildoza prekida seriju nemačkog tima. Sjajni Argentinac pogađa dva poena uz faul. A, zatim i krade lopti i poentira u kontranapadu.

16. minut, 37:31 – Mora Ivanović da reaguje tajm-autom. Ofanzivni skok Albe pravi probleme crveno-belima u ovim momentima.

15. minut, 37:27 – Bentil igra jako dobro večeras. Konačno prikazuje ono zbog čega je stigao na Mali Kalemegdan.

13. minut, 32:20 – Crveno-beli maksimalno koriste nesportsku ličnu koja je dosuđena Albi. Marković dva penala, pa Vildoza za tri.

12. minut, 27:20 – Alba koristi brze napade da se približi domaćem timu.

Između dva kvartala u dvoranu je ušao Marku Gudurić koji je pozdravljen ovacijama navijača Zvezde. Dodaćemo: uz nepristojno skandiranje, ali i poruku „vrati se u Zvezdu Gudura“.

Kraj prve četvrtine 25:15. Prvi kvartal je bio gotovo savršen za domaćina. Zvezda igra izuzetno u oba pravca i ima zasluženu prednost.

9. minut, 20:10 – Nikola Ivanović igra jako dobro! Pogađa za tri poena.

8. minut, 17:10 – Odbrana je granitna, a napad kreativan, kada je reč o Zvezdi.

7. minut, 13:8 – Petrušev sjajno pogađa posle asistencije Nedovića. A, zatim i Mitrović koristi još jedno dobro dodavanje Nedovića.

6. minut, 9:6 – Olinde je najbolje počeo meč kod gostijućeg tima. Vezao je četiri poena.

Neverovatnu odbranu igra Luka Vildoza na početku utakmice. Argentinac je izuzetno motivisan.

3. minut, 7:2 – Na krilima ogromne podrške, domaći tim igra jako dobro na početku utakmice.

2. minut, 5:0 – Bentil siguran sa penala, a zatim i Dobrić za tri poena. Sjajnu odbranu igra Zvezda na početku meča.

Srpski prvak ima neverovatnu podršku. Tribine su pune! Tu je i legendarni as, Marko Pantelić.

Košarkaši Crvene zvezde i ne pomišljaju na poraz od Albe u meču 25. kola Evrolige (19.00), jer bi svaki kiks na domaćem parketu značio i kraj nada za plasman u top osam.