Jezive scene u Londonu: Poznatom fudbaleru usred meča vadili jezik, hitno prebačen u bolnicu

Fudbaleri Sautemptona pobedili su Čelsi rezultatom 1:0 u 24. kolu Premijer lige. Utakmica je ostala u senci jezivog događa koji se desio u 74. minuta, a zbog kog je kapiten domaće ekipe hitno prebačen u bolnicu.

U 74. minutu meča u kom je Čelsi dočekao Sautempton, kapiten domaćeg tima Cezar Aspilikueta je pokušao glavom da spremiči opasnost od gola, ali je baš u tom momentu napadač gostiju pokušao da na spektakularan način dođe do pogotka.

Seku Mara je pokušao da izvede „makazice“ i tom prilikom je nokautirao kapitena Čelsija.

Na terenu je nastala totalna pometnja, igrači obe ekipe su odmah krenuli da dozivaju medicnski tim, vidno uznemireni.

Odbrambeni igrač je ležao na terenu onesvešćen, dok je na „Stamford bridžu“ bila zagrobna tišina.

Cezar Aspilikueta je iznet na nosilima i hitno prebačen u bolnicu, a vesti o njegovom stanju i dalje nema.

Napadač Sautemptona je zbog ove situacije dobio žuti karton, posle provere u VAR sobi.