Pogledajte bombu Nemanje Gudelja! Srpski reprezentativac „pocepao“ mrežu, golman nije ni video loptu

Nemanja Gudelj je zapečatio sudbinu PSV-a u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope, gde je postigao gol za vođstvo Sevilje od 3:0.

Gudelj je započeo meč u startnoj postavi, a u prvom poluvremenu je imao mnogo sreće, jer je malo nedostajalo da postigne spektakularan autogol sa pola terena.

Ipak, u drugom poluvremenu je namestio nišanske sprave, pa je posle jedne akcije otipao u napad, odlično se ubacio iz drugog plana, iskoristio vrhunsku asistenciju petom Lukasa Okamposa i zakucao loptu u mrežu.

Bila je to prava bomba Gudelja, a golman faktički nije stigao ni da reaguje.

Posle gola Gudelj je burno proslavio, ljubio je grb Sevilje na grudima i uz snažan urlik slavio zajedno sa igračima.