BEOGRAD – Na Banjici je pukla vodovodna cev pa Beograđani od ranog jutra na mrežama objavljuju fotografije i snimke vode koja lije od Kokanove do Crnotravske ulice.

Veliki problem predstavlja što je cev pukla na ulici, a voda je, prema rečima zaposlenih u marketu gde je cev pukla, ušla u magacin i napunila ga vodom, javila je TV Prva.
Voda se sliva niz celu ulicu i nastavlja sve do Crnotravske ulice, a građani ne mogu proći trotoarom.

Zvezdarci imaju drugi problem – na okretnici trolejbusa planuo je požar a iznad tog dela grada nadvio se gust dim. Vatrogasci su odmah stigli na lice mesta.
UDARNA VEST.rs